مجرمانی که با عکس سلفی خود را لو دادند + عکس

بسیاری از علاقمندان به گرفتن عکس های سلفی، قربانی تلاش های خود برای گرفتن عکس های خاص و متمایز می شوند. آنها این عکس ها را برای دوستان خود می فرستند و یا در صفحات اجتماعی خود منتشر می کنند. پدیده ی سلفی گرفتن، عقل بعضی از افراد را ربوده و تمام تلاش آنها گرفتن عکس های خاص با دوربین های گوشی های هوشمند است. در این پست به بررسی مجرمانی که با عکس سلفی خود را لو دادند می پردازیم

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

5. گرفتن سلفی در هنگام رانندگی

گرفتن سلفی در هنگام رانندگی

این مرد قصد داشت تا یک روز قبل از مراسم ازدواجش از آخرین روز مجردی خود عکس سلفی بیندازد. او با انتشار این عکس از اینکه قرار بود ازدواج کند ابراز خوشحالی کرده بود. این عکس سلفی در هنگام رانندگی با عینک آفتابی گرفته شده و تصویر جاده ای که در آن رانندگی می کرد، بر روی عینک نقش بسته بود.

یکی از افسران پلیس این سلفی را دید و برای او نوشت که چنین کاری خلاف قانون است و این بی انضباطی ممکن است به قیمت جان افراد بیگناه تمام شود. او این عکس را به مرکز پلیس ارسال کرد تا او را جریمه کنند و طبق قانون با او رفتار شود. این فرد حساب توئیتر خود را بست اما پلیس هنوز در صدد مجازات او به خاطر این اعمال و بی قانونی است.

همچنین بخوانید: ناتاشا کامپوش دختری که 8 سال برده جنسی بود! 

 

4. سلفی گرفتن با پالتوی سرقتی

سلفی گرفتن با پالتوی سرقتی

در فوریه سال 2017 میلادی، یک زن نیویورکی به اتهام سرقت کت پوست راسو به ارزش 13 هزار دلار دستگیر شد. این اتفاق زمانی افتاد که او با پالتوی سرقتی عکس گرفت و آن را در اینستاگرام منتشر کرد. او که مسئول اموال در لباس فروشی بود، پس از اینکه مدیر فروشگاه عکس او را در اینستاگرام دید، به اتهام سرقت دستگیر شد.

 

3. سلفی گرفتن با آتش سوزی

سلفی گرفتن با آتش سوزی

آتش سوزی بزرگ که بیش از 97 هزار جریب از ایالت کالیفرنیا را سوزاند. پلیس توانست مسبب این حادثه را از طریق فیلمی که خود او از این حریق منتشر کرده بود، بازداشت کند.

پلیس کالیفرنیا این فرد را به 20 سال زندان محکوم کرد. او به دست داشتن در آتش سوزی و از بین بردن 112 ساختمان در 27 روز محکوم شد. فیلمی که او برای دوستش از این طریق فرستاده بود، منجر به دستگیری او شد.

همچنین بخوانید: داستان زندگی وحشتناک الیزابت فریتزل 

 

2. سلفی پلیس با مردی که خودکشی می کرد

سلفی پلیس با مردی که خودکشی میکرد

در زمانی که یک مرد در سبب خودکشی از روی یک پل بود، پلیس که گفت و گو هایش برای جلوگیری از خودکشی بی فایده می نمود، تصمیم گرفت تا از این لحظه یک عکس سلفی بیندازد. این عکس سلفی چند لحظه قبل از آن بود که مرد خودش را از روی پل پایین بیندازد و بمیرد. سلفی پلیس باعث موجی از خشم در ترکیه شد و در حال حاضر تحقیق از پلیس موردنظر به منظور مجازات او در حال انجام است.

 

1. سلفی گرفتن با اسلحه

سلفی گرفتن با اسلحه

یک شهروند از بروکلین تصویری از خودش را درحالی که یک اسلحه به دست داشت برای صفحه ی خود در فیسبوک منتشر کرد. او در این پست ادعا کرده بود که با این اسلحه یک عملیات مسلحانه انجام داده است. تحقیقات پلیس فدرال نشان داد که این فرد یک مجرم تحت تعقیب است که به یک بانک حمله کرده و هفت هزار دلار به سرقت برده بود. همچنین او دو جرم مشابه انجام داده.

همچنین بخوانید: فرار قانونی از زندان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *