5 مجرمی که با عکس سلفی خود را لو دادند

5 مجرمی که با عکس سلفی خود را لو دادند :

بسیاری از علاقمندان به گرفتن عکس های سلفی، قربانی تلاش های خود برای گرفتن عکس های خاص و متمایز میشود. آنها این عکس ها را برای دوستان خود میفرستند و یا در صفحات اجتماعی خود منتشر میکنند. پدیده ی سلفی گرفتن عقل بعضی از افراد را ربوده و تمام تلاش آنها گرفتن عکس های خاص با دوربین های گوشی های هوشمند است.

 

5. گرفتن سلفی در هنگام رانندگی

گرفتن سلفی در هنگام رانندگی

5 مجرمی که با عکس سلفی خود را لو دادند

این مرد قصد داشت تا یک روز قبل از مراسم ازدواجش از آخرین روز مجردی خود عکس سلفی بیندازد. او با انتشار این عکس از اینکه قرار بود ازدواج کند ابراز خوشحالی کرده بود. این عکس سلفی در هنگام رانندگی با عینک آفتابی گرفته شده و تصویر جاده ای که در آن رانندگی میکرد، بر روی عینک نقش بسته بود. یکی از افسران پلیس این سلفی را دید و برای او نوشت که چنین کاری خلاف قانون است و این بی انضباطی ممکن است به قیمت جان افراد بیگناه تمام شود. او این عکس را به مرکز پلیس ارسال کرد تا او را جریمه کنند و طبق قانون با او رفتار شود. این فرد حساب توئیتر خود را بست اما پلیس هنوز در صدد مجازات او به خاطر این اعمال و بی قانونی است.

 

4. سلفی گرفتن با پالتوی سرقتی

سلفی گرفتن با پالتوی سرقتی

5 مجرمی که با عکس سلفی خود را لو دادند

در فوریه سال 2017 میلادی یک زن نیویورکی به اتهام سرقت کت پوست راسو به ارزش 13 هزار دلار دستگیر شد. این اتفاق زمانی افتاد که او با پالتوی سرقتی عکس گرفت و آنرا در اینستاگرام منتشر کرد. او که مسئول اموال در لباس فروشی بود، پس از اینکه مدیر فروشگاه عکس او را در اینستاگرام دید، به اتهام سرقت دستگیر شد.

 

3. سلفی گرفتن با آتش سوزی

سلفی گرفتن با آتش سوزی

5 مجرمی که با عکس سلفی خود را لو دادند

آتش سوزی بزرگ که بیش از 97 هزار جریب از ایالت کالیفرنیا را سوزاند. پلیس توانست مسبب این حادثه را از طریق فیلمی که خود او از این حریق منتشر کرده بود، بازداشت کند. پلیس کالیفرنیا این فرد را به 20 سال زندان محکوم کرد. او به دست داشتن در آتش سوزی و از بین بردن 112 ساختمان در 27 روز محکوم شد. فیلمی که او برای دوستش از این طریق فرستاده بود، منجر به دستگیری او شد.

 

2. سلفی پلیس با مردی که خودکشی میکرد

سلفی پلیس

5 مجرمی که با عکس سلفی خود را لو دادند

در زمانی که یک مرد در سبب خودکشی از روی یک پل بود، پلیس که گفت و گو هایش برای جلوگیری از خودکشی بی فایده مینمود، تصمیم گرفت تا از این لحظه یک عکس سلفی بیندازد. این عکس سلفی چند لحظه قبل از آن بود که مرد خودش را از روی پل پایین بیندازد و بمیرد. سلفی پلیس باعث موجی از خشم در ترکیه شد و در حال حاضر تحقیق از پلیس موردنظر به منظور مجازات او در حال انجام است.

 

1. سلفی گرفتن با اسلحه

سلفی گرفتن با اسلحه

5 مجرمی که با عکس سلفی خود را لو دادند

یک شهروند از بروکلین تصویری از خودش را درحالی که یک اسلحه به دست داشت برای صفحه ی خود در فیسبوک منتشر کرد. او در این پست ادعا کرده بود که با این اسلحه یک عملیات مسلحانه انجام داده است. تحقیقات پلیس فدرال نشان داد که این فرد یک مجرم تحت تعقیب است که به یک بانک حمله کرده و هفت هزار دلار به سرقت برده بود. همچنین او دو جرم مشابه انجام داده.

همچنین بخوانید: 10 تا از محبوب ترین سلاح های گرم

ابوالفضل قلی نژاد

ابوالفضل قلی نژاد

تخصص در زمینه ارز های مجازی ، ادیتور و متخصص تولید محتوی ساکن شمال کشور با 5 سال سابقه

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *