10 تا از قاتلان معروف و خطرناک دنیا

سلام خدمت کاربران سایت تن تاپ. قتل های سریالی و زنجیره ای یکی از قتل های خطرناک محسوب میشود. از این جهت که تا وقتی که قاتل دستگیر نشود، قتل ها ادامه دارد و این قاتل ها هم سیری ناپذیر هستند. در این پست قصد داریم تا شما را با بدترین و خطرناک ترین قاتلان سریالی دنیا آشنا کنیم.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

10. آناتولی انوپرینکو

آناتولی انوپرینکو

شاید بهتر باشه آناتولی را با اسم مستعار “جانوری از اوکراین” بشناسید. زمانی که او سرانجام در سال 1996 دستگیر شد، اعتراف کرد که 52 نفر را به قتل رسانده و هنگام دستگیری بیش از 100 مورد موارد مشکوک مانند سلاح های قتل را همراهش پیدا کردند. این قاتل در نهایت در سال 2013 در زندان فوت کرد.

 

9. آندره چیکاتیلو

آندره چیکاتیلو

آندره روسی کشتار خودش را از همان روسیه آغاز کرده بود و او با را نام “قصاب روستاو” میشناختند. این موضوع مشخص میکند که چرا او را ترسناک میدانستند. آندره در بین سالهای 1978 تا 1990، 25 زن و کودک را به قتل رساند و پس از آنها به اعدام محکوم شد. پس از اینکه آندره دستگیر شد، حقایقی درباره ی قتل هایش را اعتراف کرد و توضیح داد که پیش از کشتن قربانی هایش، خون آنها را میچشیده.

 

8. ابوالقاسم جبار

ابوالقاسم جبار

پرکار ترین قاتل زنجیره ای افغانستان ابوالقاسم جبار بود. زمانی که او را دستگیر میکنند مشکوک به قتل 300 مرد و پسر بوده. با اینحال تا زمان اعدام فقط تونستند ارتباط او را با 65 قتل پیدا کنند. او در سال 1970 در دستگیر میشود و سال بعد اعدام میشود. متاسفانه تا قبل از این موضوع دو نفر را برای قتل هایی که جبار مرتکب شده بوده اعدام کرده بودند.

 

7. یانگ زینهای

یانگ زینهای

پرکارترین قاتل زنجیره ای چینی است که در زمان دستگیری به 6 مورد قتل و 23 مورد تجاوز بین سالهای 1999 تا 2003 اعتراف کرده بود و البته ارتباطش را با 67 مورد قتل پیدا کرده بودند.

 

6. کامپاتیمار شانکاریا

کامپاتیمار شانکاریا

شانکاریا متولد هند است و وقتی در سال 1979 دستگیر شد به بیش از 70 قتل در مدت دو سال اعتراف میکند. او همه قربانیانش را با چکشی که به سر آنها میزد، به قتل میرساند و میگفت که از قتلهایش لذت میبرد. او سرانجام اعدام میشود.

 

5. گری ریجوِی

گری ریجوِی

شاید کشور آمریکا بیشترین تعداد قتل های زنجیره ای را در خودش جای داده باشد. اما گری ریجوی با لقب “رودخانه سبز” مطمئنا تنها کسی است که بین سالهای 1980 تا 1990، تعداد خیلی زیادی از زنان را در واشنگتن به قتل رسانده است. او زنان خیابانی را جذب میکرده و سپس آنهارا خفه میکرده و جسدشان را در جنگل رها میکرده.

 

4. پدرو فیلو

پدرو فیلو

پدرو فیلو متولد برزیل است و از همان ابتدا زندگی غیرمعمولی را داشت. پدرو در 14 سالگی دست به دو فقره قتل میزند. یکی معاون شهردار که پدرش را به اتهام دزدی از کار اخراج میکند و دیگری کسی که پدرو معتقد بود او دزدی را انجام داده. پدرو در زندان هم دست از کشتن برنمیدارد و 71 نفر را به قتل میرساند. در برزیل قوانین زندان به گونه ای است که اگر کسی بیش از 30 سال در زندان باشد و جنایت هایی را هم در زندان مرتکب شود، هر بار چهارسال به محکومیتش اضافه میشود. او در نهایت در سال 2007 از زندان آزاد میشود.

 

3. دانیل کامارگو باربوسا

دانیل کامارگو باربوسا

این شخص بین 70 تا 150 نفر را در مدت زمان 12 سال به قتل رساند. او این تعداد قتل را در کلمبیا و اکوادور انجام میدهد.

 

2. پدرو لوپز

پدرو لوپز

پدرو در کلمبیا به دنیا آمد و در زمان دستگیری متهم به قتل بیش از 300 دختر در کلمبیا، پرو و اکوادور بود. البته او به قتل 103 نفر اعتراف میکند. او در سال 1980 چیزی حدود 53 قبر را به پلیس نشان میدهد. لوپز در سال 1998 از بیمارستان روانی به دلیل رفتار خوب مرخص شده بود، اما در سال 2002 به دلیل پیدا شدن جسدی که توانسته بودند به پدرو آن را مرتبط بدانند، دوباره دستگیر شد.

 

1. لوئیس گاراویتو

لوئیس گاراویتو

شاید بدترین قاتل این لیست را باید گاراویتو دانست. او 138 نفر را در مدت 5 سال به قتل میرساند. البته در رابطه با او، به بیش از 300 قتل نیز مشکوک هستند. نام مستعار او “جانور” بوده که قربانیانش را ابتدا شکنجه و سپس به قتل میرسانده است.

 

همچنین بخوانید: 10 قاتل و مجرم جهان که نابغه بودند

ابوالفضل قلی نژاد

ابوالفضل قلی نژاد

تخصص در زمینه ارز های مجازی ، ادیتور و متخصص تولید محتوی ساکن شمال کشور با 5 سال سابقه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *