دانستنی هایی درباره ی ملانیا ترامپ

دانستنی هایی درباره ی ملانیا ترامپ :

سلام خدمت کاربران سایت تن تاپ. در این پست قصد داریم تا چند واقعیت درباره ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ را بازگو کنیم. با ما همراه باشید.

 

1. او با نام ملانیا کناوس در یوگسلاوی سابق به دنیا آمد. ملانیا دومین همسر خارجی رئیس جمهور در تاریخ آمریکاست. اولین همسر خارجی رئیس جمهور، لوئیزا همسر جان کوئینسی آدامز بود که در انگلستان به دنیا آمده بود.

 

2. ملانیا کناوس مدلینگ را از 16 سالگی آغاز کرد و دو سال بعد با یکی از بزرگترین آژانس های ایتالیا قرارداد بست. سپس در پاریس و میلان به کار پرداخت و در سال 1996 به نیویورک نقل مکان کرد.

 

3. بر خلاف برداشت عمومی که مدل ها را ساده لوح توصیف میکنند، ملانیا تحصیل کرده و فارغ التحصیل دانشگاه لوبلیانا در اسلووانی است. او به 5 زبان انگلیسی، اسلوونی، فرانسه، صربی و آلمانی صحبت میکند.

 

4. ملانیا در یک مهمانی در سال 1998 با دونالد ترامپ آشنا شد و در ژانویه 2005 با او ازدواج کرد. علی رغم فاصله سنی زیاد بین آنها، دونالد و ملانیا، زوج مناسبی به نظر میرسند. به گفتی ترامپ آنها حتی یکبار هم با هم دعوا نکرده اند.

 

5. ملانیا ترامپ همسر سوم دونالد ترامپ است. یعنی رئیس جمهور کنونی آمریکا، دونالد ترامپ، پیش از ملانیا دو بار ازدواج رسمی کرده است.

 

6. با اینکه بسیاری ملانیا ترامپ را تشنه ی پول و ثروت میدانند که مرد مسن و متمولی مانند ترامپ را شکار کرده، ولی ملانیا چیزی بیشتر از یک چهره و اندام زیباست. او سالهاست که با چند سازمان خیریه و صلیب سرخ آمریکایی همکاری میکند.

 

7. او هم مانند همسرش یک کارآفرین نمونه حساب میشود که خط تولید جواهراتش را در سال 2013 راه اندازی کرد. او همچنین خط تولید محصولات بهداشتی پوست به نام Melania Caviar Complexe را دارد.

 

8. ملانیا ترامپ یک برادر ناتنی دارد که هیچ کسی از او اطلاعی ندارد.

 

9. ملانیا تنها بانوی نخست آمریکاست که پیش از ورود به کاخ سفید و حتی پیش از آشنایی با دونالد ترامپ تصویر او سالها عکس صفحه ی اول مجلات مختلف بوده است.

ابوالفضل قلی نژاد

ابوالفضل قلی نژاد

تخصص در زمینه ارز های مجازی ، ادیتور و متخصص تولید محتوی ساکن شمال کشور با 5 سال سابقه

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *