داستان واقعی عروسک شیطانی آنابل

پدیده ی تسخیر شدگی اغلب زمانی رخ میدهد که روح یا هر چیز ماورائی بعد از مرگ حاضر به ترک این جهان مادی نبوده و در عوض میان زندگان باقی مانده و سرگردان شود. اگر چه اغلب مردم بیشترین پدیده را در غالب افراد یا خانه های تسخیر شده یا جن زده می شناسند، اما واقعیت این است که یک موجود شیطانی میتواند به هر چیز مادی، مانند جواهر تا نقاشی متصل شده و آن را تسخیر کند. در این پست با ترسناکترین و شیطانی ترین عروسک جهان آشنا میشویم. عروسکی که نه برای سرگرم کردن، بلکه برای تسخیر کردن شما به وجود آمده است. “عروسک شیطانی آنابل” .

برای عضویت در کانال تلگرامی تن تاپ کلیک کنید

 

عروسک شیطانی آنابل

عکسی از عروسک شیطانی آنابل در فیلم آنابل

در سال 1970 زنی از یک فروشگاه، عروسکی پارچه ای دست دوم خرید تا به عنوان کادوی روز تولد به دخترش که دانشجوی کالج بود هدیه کند. دختر این عروسک را بسیار دوست داشته و آن را در آپارتمانی که با دوستانش در آن ساکن بودند نگه داری می کرد. اما به زودی اوضاع تغییر کرد. دختر جوان و هم اتاقی اش متوجه شدند که حوادث عجیبی رخ می دهد که در روی دادن تمامی آنها، رد پای این عروسک هم مشاهده میشود.

عروسک ناگهان گم شده و ناگهان سر از اتاق دیگری در می آورد. در حالی که حتی کسی آن را لمس هم نکرده بود. بعلاوه گهگاه تکه های کوچک از کاغذ پیدا میکردند که گویی کودکی روی آنها نقاشی کشیده بود. کاغذ هایی که متعلق به دختر ها نبود. آنها حتی یک روز عروسک را که روی پاهای پارچه ای خود ایستاده بود مشاهده کردند. چیزی که به نظر امکان پذیر نمی رسید.

همچنین بخوانید: معرفی کتاب رستاخیز مردگان

اینجا بود که دخترها حقیقتا دیگر وحشت زده شده و با یک مدیوم تماس گرفتند. مدیوم به آنها گفت که شاید این عروسک توسط روح دختری که به تازگی در آپارتمان آنها فوت کرده، تسخیر شده باشد. در حین کار این مدیوم یافت که آنابل این دختر ها را دوست داشته و می خواهد همیشه با آنها بماند. دختران سرانجام این خواسته ی آنابل را پذیرفتند، اما اوضاع کم کم تغییر کرده و رو به وخامت گذاشت. به ویژه که یک شب یکی از دوستان آنها توسط عروسک مورد حمله قرار گرفت و زخمی شد به طوری که خراش های متعددی روی قفسه سینه او مشاهده می شد. اینجا بود که دیگر کاسه صبر دخترها لبریز شده و با دو محقق عالم ارواح “اد و لورن وارن” تماس گرفتند.

اد و لورن وارن

این زوج با تحقیقات خود دریافتند که این عروسک هیچگاه توسط روح یک دختر خردسال تسخیر نشده است. بلکه برعکس، توسط یک روح شیطانی اشغال شده که با گفتن دروغ در مورد هویت خود سعی در نزدیکی هر چه بیشتر به دخترها را داشته است. آنها نتیجه گرفتند که او در نهایت می خواسته یک یا هر دو دختر را تسخیر کند.

همچنین بخوانید: خانه تسخیر شده خانواده پرون

عروسک آنابل در کدام کشور است؟

دختران وحشت زده آنابل را به وارن ها دادند تا آن را در یک قفسه شیشه ای در موزه ی شخصی خود در کانکتیکات نگه داری کنند. محفظه شیشه ای که روی آن نوشته شده “اخطار! آنرا باز نکنید”.

عروسک آنابل در موزه

تصویر واقعی از عروسک شیطانی آنابل

موزه ی شخصی وارن ها ، موزه ای منحصر به فرد بوده و در نوع خود بی رقیب است. برای دهه ها، شماری از اشیاء شوم منحوص تاریخی را در دل خود پنهان کرده است. لورن وارن که خود یک کاتولیک معتقد است به همراه همسرش اد، این موزه را بنیان نهادند.

تا به امروز آنابل هنوز هم در این ویترین شیشه ای نشسته و خدا می داند که چه نقشه ها در سر دارد.

همچنین بخوانید: معرفی جعبه دیبوک

طبق اتفاقاتی که در موزه وارن ها افتاده قبل از اینکه عروسک آنابل داخل جعبه شیشه ای قرار بگیرد، به حالتی عادی در کناری قرار داده شده بوده و به صورت غیرعمد یکی از بازدیدکنندگان به اون دست میزند و دچار مشکلات زیادی میشه تا اینکه بالاخره عروسک شیطانی آنابل رو در آینه می بیند. بعد از این اتفاق عروسک رو داخل جعبه شیشه ای قرار دادند تا دیگر این اتفاق نیفتد.

حالا سوال من از شما اینه که اگر به موزه وارن ها میرفتید، در جعبه آنابل را باز میکردید؟ و به اون دست می زدید؟

 

مطالب مرتبط

2 دیدگاه‌

  1. Payam گفت:

    کی جرئت داره به این دست بزنه :/

  2. احمد گفت:

    بسم الله الرحمن رحیم این چیه دیگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *