عروسکی شیطانی به نام آنابل

عروسکی شیطانی به نام آنابل :

پدیده ی تسخیر شدگی اغلب زمانی رخ میدهد که روح یا هر چیز ماورائی بعد از مرگ حاضر به ترک این جهان مادی نبوده و در عوض میان زندگان باقی مانده و سرگردان شود. اگر چه اغلب مردم بیشترین پدیده را در غالب افراد یا خانه های تسخیر شده یا جن زده میشناسند، اما واقعیت این است که یک موجود شیطانی میتواند به هر چیز مادی اعم از جواهر تا نقاشی متصل شده و آن را تسخیر کند. در این پست با ترسناکترین و شیطانی ترین عروسک جهان آشنا میشویم. عروسکی که نه برای سرگرم کردن، بلکه برای تسخیر کردن شما به وجود آمده است. “عروسک شیطانی آنابل” .

 

عروسک شیطانی آنابل

عروسک شیطانی آنابل

آنابل : عروسکی شیطانی به نام آنابل

در سال 1970 زنی از یک فروشگاه، عروسکی پارچه ای دست دوم خرید، تا به عنوان کادوی روز تولد به دخترش که دانشجوی کالج بود هدیه کند. دختر این عروسک را بسیار دوست داشته و آن را در آپارتمانی که با دوستانش در آن ساکن بودند نگه داری میکرد. اما به زودی اوضاع تغییر کرد. دختر جوان و هم اتاقی اش متوجه شدند که حوادث عجیبی رخ میدهد که در روی دادن تمامی آنها رد پای این عروسک هم مشاهده میشود. عروسک ناگهان گم شده و ناگهان سر از اتاق دیگری در می آورد. در حالی که حتی کسی آن را لمس هم نکرده بود. بعلاوه گهگاه تکه های کوچک از کاغذ پیدا میکردند که گویی کودکی روی آنها نقاشی کشیده بود. کاغذ هایی که متعلق به دختر ها نبود. انها حتی یک روز عروسک را که روی پاهای پارچه ای خود ایستاده بود مشاهده کردند. چیزی که به نظر امکانپذیر نمیرسید.

اینجا بود که دخترها حقیقتا دیگر وحشت زده شده و با یک مدیوم تماس گرفتند. مدیوم به آنها گفت که شاید این عروسک توسط روح دختری که به تازگی در آپارتمان آنها فوت کرده، تسخیر شده باشد. در حین کار این مدیوم یافت که آنابل این دختر ها را دوست داشته و میخواهد همیشه با آنها بماند. دختران سرانجام این خواسته ی آنابل را پذیرفتند، اما اوضاع کم کم تغییر کرده و رو به وخامت گذاشت. به ویژه که یک شب یکی از دوستان آنها توسط عروسک مورد حمله قرار گرفت و زخمی شد به طوری که خراش های متعددی روی قفسه سینه او مشاهده میشد. اینجا بود که دیگر کاسه صبر دخترها لبریز شده و با دو محقق عالم ارواح “اد و لورن وارن” تماس گرفتند.

اد و لورن وارن

آنابل : عروسکی شیطانی به نام آنابل

این زوج با تحقیقات خود دریافتند که این عروسک هیچگاه توسط روح یک دختر خردسال تسخیر نشده است. بلکه برعکس، توسط یک روح شیطانی اشغال شده که با گفتن دروغ در مورد هویت خود سعی در نزدیکی هر چه بیشتر به دخترها را داشته است. آنها نتیجه گرفتند که او در نهایت میخواسته یک یا هر دو دختر را تسخیر کند.

همچنین بخوانید: خانه تسخیر شده خانواده پرون

دختران وحشت زده آنابل را به وارن ها دادند تا آن را در یک قفسه شیشه ای در موزه ی شخصی خود در کانکتیکات نگه داری کنند. محفظه شیشه ای که روی آن نوشته شده “اخطار! آنرا باز نکنید”.

آنابل در موزه

آنابل : عروسکی شیطانی به نام آنابل

موزه ی شخصی وارن ها ، موزه ای منحصر به فرد بوده و در نوع خود بی رقیب است. برای دهه ها شماری از اشیاء شوم منحوص تاریخی را در دل خود پنهان کرده است. لورن وارن که خود یک کاتولیک معتقد است به همراه همسرش اد، این موزه را بنیان نهادند. تا به امروز آنابل هنوز هم در این ویترین شیشه ای نشسته و خدا میداند که چه نقشه ها در سر دارد.

طبق اتفاقاتی که در موزه وارن ها افتاده قبل از اینکه عروسک آنابل داخل جعبه شیشه ای قرار بگیرد، به حالتی عادی در کنار قرار داده شده بوده و به صورت غیرعمد یکی از بازدیدکنندگان به اون دست میزنه و دچار مشکلات زیادی میشه تا اینکه بالاخره عروسک آنابل رو در آینه میبیند. بعد از این اتفاق عروسک رو داخل جعبه شیشه ای قرار دادند تا دیگه این اتفاق نیفتد.

حالا سوال من از شما اینه که اگر به موزه وارن ها میرفتید، در جعبه آنابل را باز میکردید؟ و به اون دست میزدید؟

 

 

برای عضویت در کانال تلگرامی ما کلیک کنید

 

 

ابوالفضل قلی نژاد

ابوالفضل قلی نژاد

تخصص در زمینه ارز های مجازی ، ادیتور و متخصص تولید محتوی ساکن شمال کشور با 5 سال سابقه

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *